قم
شهرک پردیسان
09909516744
09909516744
NarenjServer@Gmail.com
info@NarenjServer.comمیزبانی مدیریت محتوا

همین الان در نارنج سرور


چه تفاوتی میان هاست های معمولی و هاست های مدیریت محتوا وجود دارد ؟

شاید برای شما هم این سوال وجود داشته باشد ، واقعا چه تفاوتی میان هاست های معمولی و هاست مخصوص مدیریت محتوا ( CMS ) وجود دارد ؟ شاید در مرحله اول هم جواب مشخص باشد ، میزبانی مخصوص مدیریت محتوا شامل امکانات مخصوصی برای همان سیستم است . به همین دلیل امکانات بیش تر و قیمت مناسب تری نسبت به سایر هاست ها دارد .

اگر بخواهیم مثالی برای این میزبانی بیان کنیم ، می توانیم به هاست مخصوص وردپرس اشاره کنیم . این هاست از نظر فضای میزبانی ، مقدار حافظه مجازی و نوع سخت افزار سرور با سایر میزبانی های لینوکس متفاوت است …هاست وردپرس

اگر شما از سیستم مدیریت محتوا ( CMS ) وردپرس استفاده می کنید ، بهترین نوع هاست برای شما هاست مخصوص وردپرس است ، زیرا این سیستم مدیریت محتوا از منابع خاصی استفاده می کند که ما در نارنج سرور به شما این امکانات را ارائه می دهیم .

بیشتر بخوانید


هاست جوملا

چرا باید از هاست مخصوص جوملا استفاده کنیم ؟ دلیل آن بهبود کیفیت ، قدرت و سرعت وب سایت شماست . زیرا سرور های میزبانی جوملا در نارنج سرور به شما این امکان را می دهند که به راحتی سایت جوملا خود را مدیریت کنید .

بیشتر بخوانید


هاست دروپال

دروپال نیز یک سیستم مدیریت محتوا مشابه وردپرس است ، پس همانند وردپرس به امکانات ویژه ای نیاز دارد . ما برای شما سرویس ویژه ای داریم تا وب سایت دروپالی خود را بدون هیچ دردسری بسازید .

بیشتر بخوانید